Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Тиждень вчених і програмістів та коротких зустрічей. Шалений гороскоп на для Криворізького району

Тижневий гороскоп

5
(1)

На цьому тижні на небі буде сформовано 3 значущих планетних аспектів. 20 липня Меркурій робить секстіль до Урану. Цей аспект пов’язаний з посиленням інтелектуальної активності. Особливо це можуть відчути винахідники, програмісти й всі ті, хто має справу з комп’ютерною технікою. Вчені на такому аспекті можуть зробити відкриття. Може бути багато контактів з цікавими творчими людьми. Однак, як правило, нові знайомства не тривають довго.

Цей аспект може призводити до вибухового захопленню якоюсь темою і настільки ж швидкою втратою інтересу до теми, що цікавить. Можуть бути раптові незаплановані поїздки. Успішно проходить навчання. 22 липня Венера робить опозицію до Юпітера. Даний аспект має символічний зв’язок з переоцінкою власної особистості та інших людей, а також із завищеними очікуваннями. У любовних відносинах може проявитися гіпертрофоване почуття любові й очікування любові з боку партнерів.

Однак, оскільки такі очікування завищені, незабаром може прийти усвідомлення і розчарування. Ситуації із завищеною самооцінкою – Венера пов’язана з любов’ю, а Юпітер пов’язаний з перебільшенням – можуть так до кінця і не усвідомлювати, приводячи до самозакоханості персони. Інший прояв аспекту може бути пов’язано з посиленням потреби в багатстві, розкоші. Це може привести до великих фінансових витрат з купівлі предметів, що підкреслюють престиж і зовнішню значущість.

24 липня Меркурій в Тріне до Нептуну – аспект пов’язаний з потребою до витонченого викладу думок. Часто під впливом цього аспекту люди можуть складати вірші, вправляючись в мистецтві красного письменства. Можуть бути й інші захоплення мистецтвами: музика, живопис. Під впливом цього аспекту можуть проявитися музичні таланти. Потреба в самостійному оволодінні гри на музичних інструментах. Можна надходити на курси навчання гри на гітарі та інших інструментах.

Також посилюється інтерес до подорожей. Особливо це стосується морських круїзів і дайвінгу. Стиль спілкування між людьми під впливом аспекту пом’якшується, стає більш делікатним і поважним.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів