Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Цьогоріч 58 родин Дніпропетровщини всиновили дитину, ще 120 готуються

Всиновлення Дніпропетровська область

0
(0)

  Нинішнього 2022 року 58 родин на Днiпропетровщинi всиновили дитину. Ще понад 120 – готуються. Про це повідомили під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.  Пишуть на сайті Дніпропетровської обласної військової  адміністрації.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

«У Дніпропетровській області – понад 8,2 тис сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них майже 7,5 тис знаходяться під опікою, у прийомних родинах та дитячих будинках сімейного типу. Решта – у будинках дитини та інших спеціалізованих закладах», – зазначила заступник начальника відділу Служби у справах дітей Дніпропетровської ОВА Анна Козловська. 

Бажаючим всиновити дитину першочергово потрібно звернутися до Служби у справах дітей за місцем проживання. Написати заяву і подати пакет документів.

Вас зацікавить новина: На Дніпропетровщині впіймали кремлівського агента, що зливав дані про переміщення ЗСУ кураторам з ФСБ

Зробити це можна й онлайн – через застосунок «Дія». Обрати послугу «Усиновлення». Заповнити дані про шлюб, адресу проживання та інформацію про дитину, яку бажаєте взяти у родину. Далі – завантажити необхідні документи та підписати заяву електронним підписом. У «Дії» також можна записатися на онлайн-консультацію. Фахівці допоможуть правильно провести процедуру.

Упродовж п’яти днів Служба у справах дітей перевірить заяву. Потім обстежить житло. Якщо все добре, то потенційних батьків направлять на навчання до обласного центру соціальних служб. А потім – нададуть статус кандидатів в усиновлювачі.

Усиновити дитину можна віком від 2 місяців до 18 років.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!