Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Цінові тенденції в Дніпропетровській області: за лютий 2024 року

Новини Дніпропетровщини

5
(1)

За даними Дніпростату, індекс споживчих цін у лютому 2024 року в Дніпропетровській області зріс на 0,1% порівняно з попереднім місяцем, досягнувши показника у 100,1%.Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ за данними опублікованими в Дніпростаті.

Харчові товари

Видатки на продукти харчування та безалкогольні напої в цілому зросли на 0,1%. Найзначніше зростання цін спостерігалося на яловичину (на 6,4%) та овочі, зокрема, огірки та картоплю підвищилися на 11,5% та 10,8% відповідно. Спостерігалася також зростаюча тенденція у цінах на маргарин, масло, сири, сметану та вершки, а також на фрукти. Проте ціни на свинину та гречку відчутно знизилися.

Алкогольні напої та тютюнові вироби

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 0,6%, основною причиною є підвищення вартості тютюнових виробів на 1,1%.

Одяг та взуття

Сектор одягу та взуття відзначився зниженням цін на 3,6%, зокрема, взуття подешевшало на 4,0%, а одяг – на 3,1%.

Охорона здоров’я

Ціни на послуги у сфері охорони здоров’я зросли на 0,6% через здорожчання амбулаторних послуг, фармацевтичної продукції та послуг лікарень.

Транспорт

У секторі транспорту спостерігалася зниження цін на 0,2% внаслідок здешевлення проїзду у залізничному пасажирському транспорті та транспортних засобів.

Послуги та інші товари

Ціни на послуги ресторанів та готелів, у сфері відпочинку та культури, на послуги закладів освіти, предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла зросли на 1,5–0,3%.

Отже, зміни в ціновій політиці Дніпропетровської області у лютому 2024 року відобразили різноманітні тенденції у різних секторах економіки, що впливають на споживчі можливості мешканців регіону.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів