Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Три громади Криворізького району потерпають від нестачі питної води через підрив Каховської ГЕС

Катастрофа не за горами!

4.1
(8)

В Дніпропетровській області, Криворізькому районі, три громади стикаються з проблемою водопостачання. Повне відсутність води спостерігається у Грушівській громаді, тоді як часткове обмеження водопостачання відчувають Апостолівська та Зеленодольська громади. Причиною цієї ситуації є обміління Каховського водосховища. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Організовано графік підвозу води в постраждалі громади, щоб забезпечити мешканців необхідним ресурсом. Владні органи закликають людей не панікувати і дотримуватися цього графіку, а також розумно використовувати воду. Проте, наразі немає точної інформації про терміни повного відновлення водопостачання. Очікується, що владні структури активно працюватимуть над пошуком рішень для вирішення цієї проблеми та надання населенню стабільного водопостачання у найкоротші строки.

Очільники громад, які потерпають від нестачі питної води звертаються до мешканців з проханням обмежити полив городів. На даний час вода у кранах є, проте за оцінкою експертів її вистачить на півтора місяця.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!