Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Трагедія на шахті Кривого Рогу: обвал призвів до загибелі одного гірника

Новини Кривий Ріг

5
(1)

24-го серпня на шахті «Тернівська» Криворізького залізорудного комбінату в місті Кривий Ріг стався обвал, призводячи до трагічних наслідків. Під час інциденту у забої на горизонті -1425 метрів перебували гірники, серед яких один загинув, а інший отримав поранення. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

За попередніми даними, загиблим є 43-річний працівник шахти, який під час обвалу перебував у робочому місці на глибині 1425 метрів. Іншого гірника, 39-річного чоловіка, госпіталізували з пораненнями.

Інформація щодо причин обвалу наразі вивчається фахівцями. Є чутки, що подія трапилася на глибині 1400 метрів, але цю версію поки що не підтверджено офіційно.

Представники шахтарського підприємства повідомили, що вже розпочато розслідування події та зібрано всю необхідну інформацію щодо умов, в яких стався обвал. За даними компанії, вони надають всю підтримку сім’ям загиблого та пораненого гірників.

Місцеві владні структури також заявили про готовність надати допомогу в цій складній ситуації. Рятувальні роботи на шахті продовжуються, а експерти намагаються з’ясувати причини події, щоб уникнути подібних інцидентів у майбутньому.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті, де ми будемо надавати актуальну інформацію про розслідування обвалу на шахті «Тернівська» Криворізького залізорудного комбінату.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!