Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Трагедія на промпідприємстві: Чоловік загинув під час роботи у Інгулецькому районі Кривого Рогу

Трагедія на промисловому гіганті Кривого Рогу

5
(1)

У Кривому Розі сталася трагічна подія – 8 листопада чоловік загинув під час роботи на промисловому підприємстві. Інформацію про це підтвердили представники поліції. Повідомляє сайт новин “Кривий Ріг ПОСТ“.

Подія трапилася на території Інгулецького району, де розташоване КПП «АрселорМіттал». На землях промгіганта функціонує інше підприємство, і саме на нього працівник потрапив під вантаж, що ймовірно спричинило його смерть. Чоловік отримав численні травми, зокрема переломи хребта, кісток тазу, забої, розриви внутрішніх органів та інші тяжкі ушкодження. Наступного дня він помер у лікарні.

Пресслужба «АрселорМіттал Кривий Ріг» надала пояснення стосовно події, вказавши, що трагедія сталася на території, яка належить приватному підприємству, не пов’язаному з діяльністю їхнього комбінату. Представники цього підприємства повідомили про нещасний випадок на контрольно-пропускному пункті та зачекали на приїзд бригади швидкої допомоги.

Ситуація залишається під слідством, і поліція здійснює всі необхідні процедури для встановлення обставин та винуватців трагедії.

Редакція сайту новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ” виражає співчуття рідним та близьким загиблого

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів