Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Свято Івана Купала в Апостолове Криворізький район 📸 (ФОТО)

Новини Апостолівської громади

5
(1)

9-го липня у місті Апостолове криворізького району проходило урочисте святкування Івана Купала. Всі присутні гості могли насолодитись театралізованим дійством талантів Апостолівщини.

Свято Івана Купала бере свої історичні корені ще з язичницьких часів. Згодом народні гуляння трансформувались в християнські гуляння. Цей день завжди носив сакральну і містичну славу. Вирішили відмічати народне свята Івана Купала і в Апостолівській громаді. Творча ініціатива будинку культури “Сучасник”  дала змогу насолодитись театралізованим дійством з танцями й співами в традиційній Українській атмосфері.

Тривало дійство продовж чотирьох годин. Розпочались святкування о 18:00 неподалік будівлі колишньої Апостолівської районної ради. Завершились вже близько 22:00  біля міського ставка. Всі охочі могли стати свідками й учасниками стародавнього українського свята Івана Купала в місті Апостолове Криворізького району.

 – Такого атмосферного і гарного свята я не пам’ятаю! Давно так не занурювалися в традиції та історію! Творчі колективи, це було незабутньо талановито і красиво! Наша творча команда зробила все можливе, щоб вам було цікаво, смачно і атмосферно! Ми дуже вдячні всім активістам, які допомагали грошима, квітами, а також фермери, які відгукнулись і надали матеріал для фотозон!Ми дуже раді, що наші ряди поповнюються небайдужими, добрими і щедрими людьми! Хочу всіх відзначити і від себе особисто подякувати! Ви найкращі і з вами легко та надійно❤️ Натали Сваволя, Артем Игнатенко, Максим Кравчук, Ксюша Кравчук, Ольга Децик, Евгений Децик, Olga Gonetskaya, Людмила Манаенкова, Лилия Рябина, Kvitkova Lavka , Андрій Скупейко, @oazis_apostolovo, ТК Миллениум Игорь Бут. – Прокоментувала режиссёр постановщик усіх заходів, директор МБК “Сучасник Наталя Сваволя.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів