Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Священик із Кривого Рогу організовував незаконні виїзди за кордон під маскою дияконів

Новини про перетин кордону

0
(0)

Кривий Ріг, 23 серпня 2023 р. – Державна прикордонна служба України повідомила про успішну спільну операцію львівських прикордонників, працівників міграційної поліції та слідчих, спрямовану на припинення незаконної діяльності, пов’язаної з організацією виїзду за кордон під виглядом священнослужителів. 31-річний криворіжець, який тимчасово проживав на Львівщині, виявився головним фігурантом цієї незаконної схеми. Повідомляє сайт новин “Кривий Ріг ПОСТ”.

За даними Державної прикордонної служби України, чоловік використовував фальшиві документи та підроблені документи релігійних дияконів для того, щоб допомагати іншим особам виїжджати з України. Під виглядом дияконів релігійної громади, його клієнти виїздили задля співпраці з релігійними благодійними організаціями та отримання гуманітарної допомоги.

Львівські правоохоронці та оперативники прикордонного загону виявили цю схему під час чергової спроби виїзду з країни. Чоловіка разом з його клієнтами затримали в одному з пунктів пропуску. Під час затримання їм було повідомлено про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон, згідно з ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України.

Зараз 31-річний криворіжець перебуває за ґратами під час досудового розслідування. Правоохоронці активно працюють над встановленням всіх осіб, які брали участь у цій незаконній схемі. За вчинений проступок підозрюваному загрожує позбавлення волі до семи років, а також заборона обіймати певні посади протягом трьох років.
Вам буде цікаво :Затримано жителя Кривого Рогу зі збройним арсеналом: патрони, гранати та вибухівки вилучено поліцією

Ця операція є прикладом важливої спільної роботи різних правоохоронних структур для забезпечення дотримання законності та боротьби з організованою злочинністю, спрямованою на незаконний виїзд осіб за кордон.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!