Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Стратегічне партнерство: УВКБ ООН і Криворізька РВА планують допомогу у відбудов

Новини Криворізького району

5
(1)

13-го березня у Криворізькій районній військовій адміністрації відбулась зустріч заступника начальника РВА Сергія Проходи разом з представниками УВКБ ООН. На нараді були обговорені ряд діючих та майбутніх проєктів, спрямованих на допомогу постраждалим через бойові дії на території Криворіжжя. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Сторони обговорили усі спільні дії для реалізації нових та майбутніх проєктів. Так, УВКБ ООН планує за сприяння Криворізької РВА надавати допомогу у відбудові житла постраждалим від бойових дій, надання прихистку тимчасово переміщеним особам. Планується надавати будівельні матеріали тим, хто потребує, через партнерів – Благодійний фонд “Карітас”.

Піднімалось питання й про підтримку громадських ініціатив в ОТГ Криворіжжя. УВКБ ООН планує надавати грантову допомогу громадам для розбудови.

Окрім цього, представники ООН у розмові з Сергієм Проходою та представниками військової адміністрації повідомили про те, що продовжують сприяти наданню психологічної допомоги ВПО та переміщеним особам.

Стратегічне партнерство: УВКБ ООН і Криворізька РВА планують допомогу у відбудов

Окрім цього, на зустрічі піднімалося питання про співпрацю у сфері захисту дітей, юридичної допомоги та допомоги у випадках сімейного насилля.

Всі ці проєкти вже реалізуються в громадах Криворізького району та продовжуються завдяки плідній співпраці з владою району. Підкреслили представники УВКБ ООН.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів