Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Старий артилерійський снаряд знайдено на території Софіївської громади

Новини криворізького району

5
(1)

В Криворізькому районі на території Софіївської територіальної громади учора 22-го вересня в ході сезонно-польових робіт місцевий мешканець знайшов не розірваний боєприпас часів другої світової війни. про це повідомляє пресслужба Криворізької районної ДСНС у Дніпропетровській області.

О 9:30 за півтора кілометра від села  Петрове в полі місцевий мешканець під час польових робіт виявив підозрілий металевий предмет схожий на старий не розірваний артилерійський боєприпас. Чоловік викликав Рятувальників по гарячій лінії 102. На місце вирушила бригада спеціалістів піротехніків та саперів,  які обстежили прилеглу до небезпечної знахідки, територію. Більше небезпечних предметів не було виявлено.

Небезпечним скарбом часів другої світової війни виявився артилерійський снаряд АС -76-1. Він міг би наробити багато шкоди й загрожувати життю робітників на полі, адже осколки вражають на відстані 50 метрів

Фахівці вибухотехніки Криворізького районного управління ДСНС у Дніпропетровській області за допомогою керованого вибуху на місці підірвали знахідку на безпечній відстані.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів