Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Старт у новий навчальний рік: Криворізькі громади підготовлені до викликів

Навчальний рік на Криворіжжі

3
(1)

Робоча нарада голів громад Криворізького району: готовність до нового навчального року та опалювального сезону. Про нараду у Киворізькій РВА розповів начальник Євген Ситниченко. Повідомляє сайт новин “Кривий Ріг ПОСТ”.

Сьогодні, під проводом радника голови Дніпропетровської ОВА Олександра Фастовця, відбулася важлива робоча нарада з головами та заступниками голів громад Криворізького району. Зустріч була спрямована на обговорення низки важливих питань, серед яких підготовка до нового навчального року 2023/2024, готовність закладів комунальної власності до опалювального сезону 2023-2024 років та забезпечення централізованого водопостачання у громаді.

Одним із ключових аспектів наради стало обговорення підготовки до початку нового навчального року. Напередодні навчання мешканці громад Криворіжжя мають можливість вибору формату навчання: онлайн, офлайн або змішаний. Зокрема, важливим стало врахування безпекової ситуації, яка допомагає забезпечити найбільший рівень комфорту для батьків та учнів. Літній період був активною підготовкою дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів до початку навчання в обраному форматі. Важливо зазначити, що деякі заклади загальної середньої освіти стали жертвами ворожих атак, в результаті чого пошкоджені або зруйновані. Зараз ведеться активна робота щодо відбудови та реконструкції цих закладів, зокрема в Апостолівській, Зеленодольській, Широківській та Новопільській громадах.

Підготовка до опалювального сезону також є актуальною та невід’ємною частиною робочої наради. За графіком проводиться перевірка об’єктів комунальної власності. Котелні та системи опалення проходять обстеження та підготовку до зимового періоду. Зокрема, важливою стала промивка систем, перевірка та чистка димових каналів, що гарантує ефективну та безперебійну роботу обігрівальних систем.

Зазначимо, що робоча нарада голів громад Криворізького району відбулася у тісному співробітництві з радником голови Дніпропетровської ОВА Олександром Фастовцем. Діалог та обговорення питань, пов’язаних з підготовкою до нового навчального року та опалювального сезону, допомагають забезпечити комфорт та безпеку у житті громадян Криворіжжя.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!