Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Стали відомі усі деталі отримання 1 тисячі гривень Зеленського за вакцинацію

4
(4)

17-го листопада Кабінет міністрів прийняв пропозицію президента України Володимира Зеленського про видачу 1000 гривень усім вакцинованим громадянам. Урядовці пояснили як і на що українці можуть витратити гроші. Про це повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів на засіданні кабміну, що 1 тисячу гривень, що обіцяв Зеленський, буде виплачено усім хто повністю вакцинувався 2 рази.

Кошти будуть нараховано на віртуальну картку в програмі ДІЯ і використати їх можна з 19-го грудня і впродовж 2022-го року. Таким чином влада планує підтримати той бізнес, який найбільш постраждав від наслідків карантину і червоних зон. Це такі галузі як транспортна, туристична, спортивна та культурна.

Відтак витратити тисячу гривень можна на похід у кіно, театр, абонемент у спорт зал, придбання залізничних квитків. Наразі розробляється механізм отримання пільгової тисячі гривень Зеленського для тих у кого немає додатка ДІЯ або паспорт нового зразка.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що ця тисяча гривень не вплине на субсидію і вона не буде обкладатись податками.

Нагадаємо, що нещодавно Президент України Володимир Зеленський записав відео де пообіцяв тисячу гривень усім вакцинованим громадянам, таким чином державні кошти повинні піти на підтримку підприємців, що постраждали від карантину. Повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів