Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Стало відомо про стан постраждалих у наслідок ракетного удару по Кривому Рогу

Новини Кривий Ріг - ракетний удар

0
(0)

Кривий Ріг, 2 серпня 2023 р. – У результаті ракетної атаки, яку росія влаштувала 31 липня, до медичних закладів міста доставили 18 осіб з різними травмами. Частина постраждалих вже виписана, але наразі 11 криворіжців залишаються в стаціонарі у середньої тяжкості. Щасливо, жодне життя не знаходиться під загрозою. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Медичний директор з хірургічної допомоги лікарні, де перебувають постраждалі, повідомив про різноманітні травми, які вони отримали в результаті ракетної атаки. Серед пошкоджень – поранення від уламків скла, конструкцій будинків та металу, а також баротравма, яка відноситься до легких черепно-мозкових уражень.

Один з постраждалих розповів про свої страшні переживання, як він опинився поряд з навчальним закладом, куди прилетіла одна з ракет. Загрозливі уламки спричинили йому серйозне поранення ноги, що вимагає складного лікування.

Медична команда прикладає максимум зусиль для стабілізації стану постраждалих. Пацієнтам від 25 до 60 років надається не лише фізична допомога, але і психологічна підтримка. Таким, хто страждає з психологічного боку, пропонують затриматися в лікарні, навіть якщо стаціонарне лікування може бути вже необов’язковим.

Зазначений інцидент став нагадуванням про небезпеку військових конфліктів, що загрожують мирним містам. Ракетна атака на Кривий Ріг була об’єктом різкої засудження як українських, так і міжнародних спільнот.

Після трагедії, місто відвідав посол Франції в Україні, щоб висловити підтримку та виявити співчуття жертвам та родичам.

Звідси стає очевидним, що такі атаки мають негайно припинитися, а дипломатичні зусилля повинні бути спрямовані на забезпечення миру та безпеки для мирного населення. Кривий Ріг разом із багатьма іншими містами України страждає від військових дій, і терплячість мешканців має межі.

Зазначимо, що це не перший раз, коли мирний населений пункт стає об’єктом агресії воєнних сил. Міжнародна спільнота має негайно втрутитися та забезпечити зупинку насильства, аби запобігти подальшому втратам невинних життів та травмам.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!