Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Стала відома причина пожежів на Арселор Міттал Кривий Ріг на дробильній фабриці (ВІДЕО)

3
(2)

Нещодавно у Кривому Розі на металургійному підприємстві АрселорМіттал Кривий Ріг виникла пожежа на дробильній фабриці.9-го липня вдень на дробильній фабриці виникла пожежа яку вдалось загасити. Причини займання стали відомі.

9-го липня вогнеборці отримали виклик на гасіння пожежі на промисловому підприємстві АрселорМіттал Кривий Ріг. Прибувши на місце пожежі виявили що палає будівлю на дробильній фабриці. Усього площа займання склала 20 квадратних метрів. За попередньою інформацією, яка стала відома журналістам сайту новин Криворізького району, причина пожежі скоріш за все недотримання техніки безпеки при здійснених зварювальних робіт.

Зайнялося в середині будівлі конвеєрного цеху через те, що під час зварювальних робіт, за нормами безпеки, повинне було бути вимкнене обладнання поблизу зварювальника. Проте цього не було зроблену, у результаті чого вщент згоріли конвеєрні стрічки та грохот. Відомо, що ремонтні роботи  проводила підрядна організація «Эко Глобал», саме її працівники стали причиною займання, повідомляє наше джерело на металургійному підприємстві.

На жаль є постраждалі у результаті пожежі. З діагнозом – отруєння продуктами горіння на лікарняне ліжко потрапив машиніст конвеєра. Проте ушкодження не загрожують життю постраждалого і його відновлення питання часу. На разі проводятся всі перевірки і встановлюється справжній винуватець пожежі на найбільшому металургійному підприємстві України АрселорМіттал Кривий Ріг.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів