Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Стадіон Металург у Кривому Розі ремонтують скотчем. (ФОТОФАКТ)

Фото ексклюзив "Кривий Ріг - ПОСТ"
4.9
(63)

Багатостраждальний стадіон “Металург” у Кривому Розі почали реконструювати вдруге. На  початку  квітня 2020-го року почався ремонт фасаду західної трибуни. Тоді на все планували виділити з бюджету міста близько 55 мільйонів гривень. Завершити роботи планували до 30-гол грудня 2020 року. Та сталося не так, як гадалося.

За невідомих причин роботи були виконані не в повному об’ємі. На певному етапі “Велике будівництво” завмерло в очікуванні дива. І ось воно!

В середині січня 2021-року біля стадіону почала збиратись важка техніка. У інформаційний простір просочилась інформація, що частину стадіону просто знесуть. Реконструкція 2.0 почалась! Суми “фінальної реконструкції” озвучують у розмірі 400 мільйонів гривень. За нашими даними, перед будівельниками ставлять строки виконання робіт у 2 роки.

І ось, що помітив наш кореспондент “Кривий Ріг – ПОСТ”! Мармурові плити були посаджені на двосторонню липку стрічку (скотч) і де, не де – силікон, що говорить про халтуру і тимчасовість. Зазначимо, що за ринковою вартістю 1кв. м. гранітної плити вартує близько 500 гривень.

Виникає питання, чи могла влада Кривого Рогу знати про те, як буде освоєно 55 мільйони гривень першої реконструкції та демонтовано заради основної будови. Це дуже схоже на просту схему відмивання коштів, та ще перед виборами міського голови та депутатів у Кривому Розі.

На разі нам не відомі факти відкриття проваджень по розкраданню коштів чи зловживання владним становищем заради наживи стосовно реконструкції стадіону “Металург” у Кривому Розі

Ця стаття не є фактом доведеним, а радше є припущенням засноване на видимих фактах. Ми з радістю дамо майданчик для експертів, що можуть все логічно пояснити. На даний момент це тільки здогадки.

П. С. Всі хто щось хоче додати до теми можуть писати на нашу електронну скриньку Email:news@post.kr.ua

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.9

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!