Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Спостережна комісія від Криворізької РДА побувала у Софіївській виправній колонії

Новини Криворізького району

5
(2)

26-го серпня у Криворізькому районі в Софіївській виправній колонії №45 відбулось засідання спостережної комісії під головуванням заступника голови Криворізької районної державної адміністрації.

До Софіївської виправної колонії завітала спостережна комісія яка провела виїзне засідання та провела ревізію умов утримання ув’язнених. Очолив засідання комісії заступник голови Криворізької райдержадміністрації Сергій Прохода. У ході засідання було прийнято рішення внести подання до суду на умовно-дострокове звільнення трьох засуджених, дванадцяти відмовлено.Спостережна комісія від Криворізької РДА побувала у Софіївській виправній колонії

Не оминули чиновники й увагою умови утримання та харчування в’язнів Софіївської колонії №45, комісія була задоволена побаченими умовами.

На разі в колонії утримується 300 в’язнів, частина з них мають інвалідність, адже цей заклад розрахований на утримання людей з вадами здоров’я.

–  Разом із членами комісії, ознайомився з житловими та виробничими зонами колоні, перевірив якість побуту та харчування засуждених. Висновок – адміністрація установи працює на усі сто відсотків, дотримуясь вимог законодавства та забезпечуючи умови утримання у закладі.

-Прокоментував у своїй сторінці очільник комісії, заступник голови Криворізької районноїдержавної адміністрації Сергій Прохода.

Спостережна комісія від Криворізької РДА побувала у Софіївській виправній колонії

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів