Спортивний Майданчик до Дня молоді відкрили у Софіївці Криворізького району

Новини Софіївської громади

5
(1)

27 червня 2021 року в День молоді, в 11-00 пройшло офіційне відкриття літнього спортивного майданчику, який був побудований Софіївською федерацією важкої атлетики спільно з людьми які підтримали цей проект – -П.Ю.Сегедій, О.В.Очеретян, О.Г.Моня, В.Ф.Лебідь, В.В.Вєдунов, Н.М.Качан,В.М.Сухина,А.М.Івченко, О.В, Добровольський.
Майданчик офіційно відкрив президент Софіївської федерації важкої атлетики Круглик Віктор Олексійович.
І після відкриття, в присутності чисельних глядачів, на літньому спортивному майданчику , Софіївська федерація мас-рестлінгу провела чемпіонат Софіївки з мас-рестлінгу 2021 року серед юнаків,юніорів та дорослих.
На змагання до Софіївки прибули команди смт Обухівки та Мар’є Дмитрівки Дніпропетровської області, що додало інтриги змаганням.На відкриття чемпіонату, вишикувались всі спортсмени, пролунав Гімн України і розпочались змагання…
Суддя на помості , призер чемпіонату України з мас-рестлінгу, учасник чемпіонату Європи Олександр Стельмашенко розпочав літній чемпіонат Софіївки…
Першими до боротьби приступили наймолодші та найлегші учасники чемпіонату,спортсмени вагової категорії до 25 кілограмів, п’ять атлетів змагались за звання чемпіонат Софіївки 2021 року.
І в безкомпромісній боротьбі бронзову медаль завоював Курінний Денис з Софіївської федерації мас-рестлінгу, срібну медаль виборов Йоєнко Захар, а чемпіоном Софіївки став Сирмай Станіслав. Вітаємо призерів та чемпіона!
В ваговій категорії до 30 кілограмів срібну медаль завоював Лісний Артем, а чемпіоном Софіївки став Лучко Андрій!
Вітаємо спортсменів!
В ваговій категорії до 35 кілограмів безкомпромісна боротьба вивела в чемпіони Софіївки 2021 року Паутова Максима, срібна медаль в Акастьолова Максима і бронзу завоював Лісний Богдан!
Вітаємо спортсменів з вдалим виступом!
В ваговій категорії до 45 кілограмів радість перемоги святкував Соколенко Михайло,він став чемпіоном Софіївки 2021 року з мас-рестлінгу!
Паутов Олександр завоював срібну медаль змагань, а бронзова дісталась Жоглику Олександру!
В ваговій категорії до 50 кілограмів за звання чемпіона Софіївки сперечались два старим суперники по чемпіонатам з мас-рестлінгу – Ляшко Максим та Безпалий Олександр.
В важкій боротьбі чемпіоном Софіївки став Ляшко Максим!
В Олександра – срібло!
Категорія до 55 кілограмів ,тут безкомпромісна боротьба вивела на бронзову позицію Левоновича Владислава з Мар’є Дмитрівки, срібна медаль дісталась Перехресту Богдану і чемпіоном Софіївки 2021 року став Гладкий Станіслав.
Вітаємо з чудовим виступом спортсменів!
П’ять спортсменів виборювали звання найсильнішого в Софіївці в ваговій категорії до 65 кілограмів – і чемпіоном Софіївки став володав Кубку області 2020 року Андронік Роман.

Срібну медаль завоював Левчук Владислав і бронзову завоював Шихонцов Андрій!
Вітаємо!
В самій найважчій ваговій категорії до 85 кілограмів боролись 2 спортсменів – три з Софіївки та два з Обухівки.
І в важкій боротьбі в цій ваговій категорії , на жаль, отримав травму тренер обухівської команди Володимир Ковпак.
Так буває в спорті…
А чемпіоном в цій вазі став Крячок Ігор з смт Обухівка, срібло завоював Владислав Левчук і бронзу завоював Олександр Стельмашенко!
Вітаємо наших спортсменів з чудовим виступом!
Всі чемпіони та призери були нагородженні медалями та дипломами від Софіївської федерації мас-рестлінгу!
А потім стартував чемпіонат Софіївки з тяги Аполона.
Змагання проходили серед дорослих атлетів та юніорів.
Серед юніорів бронзову медаль завоював Ільченко роман з Обухівки – він зробив тягу 85 кілограмів, його товариш по команді Копитько Данііл завоював стрібло – 90 кілограмів.
А чемпіоном Софіївки,як і повинно було бути став софіянин, Чичканенко Анатолій,він зробив тягу зі штангою 100 кілограмів. Вітаємо Анатолію!
Серед дорослих бронзову медаль чемпіонату Софіївки завоював Андронік Роман – 90 кілограмів,срібло в Левчука Владислава – 100 кілограмів, а чемпіоном Софіївки став Крячко Ігор з смт Обухівка, його результат 125 кілограмів.
Отже,титул найсильнішого цього року спортсмена Софіївки іде до смт Обухівка.
Всі чемпіони та призери отримали дипломи та медалі від Софіївської федерації важкої атлетики.
Отже, змагання на День молоді чудово пройшли і попереду ще багато змагань!