Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Співробітництво Криворізької РДА та АрселорМіттал Кривий Ріг за для розв’язання проблем Гречаноподівської громади

5
(1)

Учора 1-го липня у приміщенні Криворізької районної державної адміністрації відбулась зустріч з представниками приватного великого бізнесу з керівництвом району та головою Гречаноподівської громади Криворізького району. Сторони обговорили співпрацю громади з представниками великого металургійного підприємства.

Криворізька райдержадміністрація в особі голови  Евгена Ситниченка разом з головою Гречаноподівської громади Галиною Усик провели робочу нараду з представниками ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг. Як відомо на території Гречаноподівської громади є промислові потужності металургійного підприємства, що знаходяться на орендованій землі.

Сторони у конструктивному діалозі обговорили можливість подальшого партнерства для розв’язання окремих проблем, що турбують мешканців Гречаноподівської ОТГ. Зокрема, однією з таких є забезпечення якісною питною водою с. Олександрівка, де три тисячі мешканців вже тривалий час змушені закупати недешеву воду у сусідній Ниві Трудовій. – Повідомляє прес-служба Криворізької РДА.

Топменеджер АрселорМіттал Кривий Ріг та очільник Криворізького району Євген Ситниченко, визначили варіанти стратегії подальших дій і визначили основний напрямок у спільному розв’язання проблеми питної води в селі Олександрівка Гречаноподівської громади Криворізького району.

Не виключено, що скоро одна з насущних проблем з водопостачання в Гречаноподівську громаду буде вирішена зусиллями спільних дій керманичів Криворізького району та АрселорМіттал Кривий Ріг.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!