Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Спецпогашення марки “Вічна пам’ять” до Дня пам’яті загиблих захисників України: Кривий Ріг долучився до загальнонаціональної ініціативи

Новини Криворіжжя

5
(1)

Дня пам’яті загиблих захисників України, у всіх куточках країни пройшло особливе західне подія – спеціальне погашення поштової марки “Вічна пам’ять”. Криворізький район та його адміністрація приєдналися до цієї важливої ініціативи, щоб вшанувати пам’ять героїчних захисників України, які віддали своє життя заради майбутнього країни.

Голова Криворізької районної військової адміністрації, Євген Ситниченко, особисто взяв участь у церемонії спеціального погашення поштової марки “Вічна пам’ять”. Цей символічний акт відбувся в межах загальнонаціональної ініціативи, яка об’єднала всі регіони України у спільному акті пам’яті.

На поверхні нової поштової марки відображений сонях – символ Дня пам’яті загиблих захисників. Цей образ став яскравим відображенням вічного життя, пам’яті та героїзму українських воїнів. Ескіз марки був створений на основі картини “Журба”, яку намалював відомий художник України Олег Шупляк. Цей образ втілив у собі душу і почуття, які переживають всі українці в цей день.

Поштовий випуск марки “Вічна пам’ять” має благодійний характер, що підкреслює важливість ініціативи та підтримки ветеранів та їх родин. Всі кошти, зібрані з продажу цих марок, будуть спрямовані на підтримку тих, хто безсебець стоїть на захисті нашої країни.

“Пам’ять вічна. Історії та імена захисників і захисниць України – вічні. Вони живуть у наших серцях, у кожній нашій думці та дії. Ми вистоїмо і переможемо! Задля пам’яті і майбутнього. Слава Україні 🇺🇦”, – підкреслив Євген Ситниченко під час церемонії.

Згадуючи героїзм та жертовність тих, хто віддали своє життя заради України, спецпогашення марки “Вічна пам’ять” стало важливим символом пам’яті, об’єднуючи всю націю у спільному сумі та гідності.

День пам’яті загиблих захисників – це час вшанування і вічної пам’яті героїв, які боронили незалежність та свободу України. Усі разом ми пам’ятаємо, гордимося та вдячні їм за їхній величний внесок у історію нашої країни.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!