Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Спецоперація поліції Кривий Ріг. У магазинах вилучили 10 тисяч пляшок підробного алкоголю 📸🎥

5
(65)

У Кривому Розі поліція провела спецоперацію по виявленню та вилученню контрафактного алкоголю та сигарет. Фахівці вилучили з магазину і підпільного заводу товару більш ніж на 1 мільйон гривень, за оцінкою експертів. Про це повідомляє прес-служба Криворізького районного управління поліції.

Спецоперація поліції Кривий Ріг. У магазинах вилучили 10 тисяч пляшок підробного алкоголю 📸🎥У ході спеціальної операції було виявлено мережу з виготовлення сумнівної якості алкоголю та тютюну, що розповсюджували зловмисники в магазинах. Правоохоронці провели санкціоновані обшуки в місцях збуту та вироблення контрафактного товару, а також у квартирах організаторів підпільного бізнесу. Дії працівників Криворізького управління поліції здійснювались під процесуальним керівництвом Криворізької окружної центральної прокуратури з залученням спецпідрозділу.

Спецоперація поліції Кривий Ріг. У магазинах вилучили 10 тисяч пляшок підробного алкоголю 📸🎥З магазину де продавали підробну горілку правоохоронці вилучили близько 10 тисяч пляшок готового продукту серед яких були підроблені товари “відомих елітних” виробників алкоголю. Не горілкою однією,  серед вилученого алкоголю були  вироби шампанського, вина, коньяку до виготовлення яких використовувались всілякі барвники сумнівного характеру.

Наразі тривають досудові дії по факту виготовленню та збуту контрафактного товару. Організаторам та учасникам злочинної схеми світить до 10 років позбавлення волі.

Спецоперація поліції Кривий Ріг. У магазинах вилучили 10 тисяч пляшок підробного алкоголю 📸🎥

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів