Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Софіївська громада Криворізького району отримала новий спортивний майданчик з особливим тренажером

5
(5)

Новий спортивний майданчик федерації важкої атлетики з’явився в Софіївській громаді. На разі йдуть останні приготування до урочистого відкриття. Тренажери встановлені біля центрального ставка селища Софіївка і на них вже займаються місцеві мешканці.

Йдуть останні приготування до відкриття літнього спортивного майданчику Софіївської федерації важкої атлетики на центральному ставку райцентру, хоча молодь Софіївки вже тренується і відпочиває там і це мене радує, бо зусилля мої та моїх помічників не потрачено даремно…
Софіївська громада Криворізького району отримала новий спортивний майданчик з особливим тренажером12 червня на спортивному майданчику було доведено до закінчення рукоход, який я бачив в Якутії на чемпіонаті світу. Цікавий тренажер, який зміцнює силу хвата спортсмена, бо на ньому йдеш не по горизонтальній драбині, а по кріпленням, які висять вертикально.
Спробуйте і Ви оціните цей чудовий тренажер.
Не кожен відразу на ньому зможе виконати цю вправу.
А я від імені Софіївської федерації важкої атлетики дякую за допомогу в встановленні цього тренажера Назару Валерійовичу Федорченко, ця людина завжди приходить на допомогу.
Назар Валерійович сам тренувався в моєму спортивному залі ще на стадіоні “Колос” і знає про необхідність в нашому життя спорту!
На черзі, з понеділка, завезення піску на пляжну ділянку спортивного майданчику і підуть спортивні змагання 👍
Долучайтесь
 – Розповів на своїй сторінці керівник федерації важкої атлетики Софіївської громади Віктор Круглик

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів