Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Софіївка відзначила 228-му річницю створення села і заснування громади (ФОТО)

Новини Софіївської громади

5
(1)

25-го вересня Софіївська громада Криворізького району відзначала свою 228-му річницю заснування Села. Крім цього дня відзначають 5-ту річницю від заснування об’єднаної територіальної громади. На святкування з привітанням завітали керівники району які вручили коштовні подарунки.

Софіївська громада одна з найбільших в Криворізькому районі та має давню історію, яка вже налічує 228 років. Традиційно громада відзначає це свято святковим концертом де виступають місцеві творчі колективи, які славляться далеко за межами Криворізького району.

На святкування завітала й делегація керівництва району. Привітати жителів Софіївки приїхали заступники голови Криворізької районної державної адміністрації Сергій Прохода та  Дмитро Оганесов. Вони привітали громаду Софіївки з річницею створення та річницею заснування селища.

Представники РДА нагородили голову громади Петра Сегідія  відзнакою райдержадміністрації від імені голови Євгена Ситниченка за  вагомий внесок у розвиток громади. Крім цього пам’ятними грамотами нагородили кращих з кращих мешканців громади за професіоналізм і активну позицію у житті громади.

Крім цього від імені голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації привітали з нагоди свята та вручили від депутата Дніпропетровської обласної ради Валентина Резніченка сертифікат на 100 тисяч гривень на потреби громади з депутатської субвенції.

Вас також зацікавить новина про КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЩЕ ОДНІЄЇ ДОРОГИ В АПОСТОЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів