Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Смерть Костянтина Павлова офіційна версія поліції – це самогубство

Новини Кривого Рогу

5
(1)

Учора відбувся брифінг представників МВС на якому розповіли про слідство смерті міського голови Кривого рогу Костянтина Павлова. У ході пресконференції стало відомо, що слідчі відкидають варіант навмисного вбивства очільника міста, натомість основна версія самогубство і можливе доведення до самогубства. Про це на брифінгу розповів заступник начальника головного управління обласного МВС у Дніпропетровській області Олег Сліпчук.

Представник слідчого управління Національної Поліції України на брифінгу розповів, що було проведено декілька слідчих експериментів, взято змиви з місця смерті Костянтина Павлова. За результатами балістичної експертизи, лабораторних досліджень та слідчих експериментів — слідство сходиться до версії самогубства з мотивів професійної діяльності чи особистого життя мера Кривого Рогу.

На брифінгу заступник начальника слідчого управління Національної Поліції Микола Батюк  підтвердив  факт обшуків у ряду осіб що могли б знати або бути причетними до трагічної смерті Павлова. Поліцейський посадовець повідомив про вилучені в ході обшуків мобільні телефони та електронні носії даних, які можуть містити інформацію корисну слідству.

Раніше версію слідчого управління Національної поліції озвучив міністр МВС Денис Монастирський про що раніше повідомляв сайт новин Криворізького Району Кривий Ріг ПОСТ

У мережі інтернет до брифінгу з’явилась інформація про обшуки в будинку секретаря міської ради Юрія Вілкула та його сина Олександра Вілкула, крім цього обшук тривав і у заступника міського голови Кривого Рогу Євгенія Удода.

Відео з брифінгу

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів