Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Смерть підлітка після видалення зуба: Розпочато кримінальне розслідування в Кривому Розі

Кримінальне криворіжжя

5
(1)

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато досудове розслідування у зв’язку з трагічною загибеллю 14-річного хлопчика після проведення процедури видалення зуба у місті Кривий Ріг. Згідно з інформацією з прес-релізу прокуратури, розслідування спрямоване на встановлення можливого неналежного виконання професійних обов’язків медичними працівниками, що призвело до трагічних наслідків для підлітка.

Інцидент стався 4 лютого 2024 року, коли 14-річний пацієнт перебував у лікарні міста Кривого Рогу для видалення зуба під місцевим наркозом. Після процедури хлопчику стало зле, і його терміново госпіталізували до лікарні. Незважаючи на медичну допомогу, наступного дня він помер у реанімаційному відділенні.

Наразі слідчі проводять ряд заходів для встановлення всіх обставин події. Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюють співробітники відділення поліції №4 Криворізького районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Важливо зазначити, що відповідно до Конституції України, підозрювана особа вважається невинною до винесення обвинувального вироку суду. Прокуратура продовжує зусилля з метою з’ясування всіх обставин цієї трагічної події та забезпечення справедливості для загиблого підлітка та його родини.

Будьте з нами, щоб отримувати найсвіжіші оновлення про цю справу.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів