Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Скаути Кривого Рогу урочисто передали вогонь миру Криворізькій райдержадміністрації ФОТО

Криворізька РДА

5
(1)

20-го грудня у Кривому Розі місцева скаутська організація “Пласт” урочисто відвідала Криворізьку районну державну адміністрацію, де вручила керівництву району Вифлеємський вогонь миру, запалений на місці народження  Ісуса Христа. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Традиційно Криворізькі пластуни на запрошення різних організацій урочисто передають вогонь миру, привезений зі священного для всіх вірян міста Віфлеєму. Варто відзначити, що у цьому році така подія стала історичною, адже вперше скаути Кривого Рогу на запрошення влади передали вогонь миру.

Зустрічали пластунів Кривого Рогу очільники Криворізької РДА  Євген Ситниченко — очільник райдержадміністрації, заступники голови Сергій Прохода, Віталій Шпак та Дмитро Оганємов.

Для присутніх діти різного віку разом з дорослими керівниками скаутів заспівали традиційну пісню про Вифлеємський вогонь миру, під час якої очільники району запалили свічки від принесеної лампадки. Цей символічний вогонь з Віфлеєму посадовці зможуть передавати представникам громад Криворізького району.

У відповідь Криворізької районної державної адміністрації дітям були вручені солодкі подарунки, як подяка за увагу та привітання до Дня святого Миколая.

У Кривому Розі вже кілька років пластуни проводять подібну акцію, проте вперше органи місцевої влади запросили їх до себе.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів