Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Широківська сільська рада розглянула 53 питання на черговій сесії

0
(0)
12 серпня 2021 року відбулось чергове пленарне засідання Широківської селищної рад Криворізького району. Звітує пресслужба установи.
 Усі питання були детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій. На розгляд депутатів було винесено 53 питання, 1 питання було знято з розгляду у зв’язку з тим, що постійна комісія не погодила запропонований проєкт рішення, також були зняті з голосування 21 земельне питання, з урахуванням змін до законодавства, такі питання приймаються двома третинами депутатів, а на час голосування по даним питанням був відсутній кворум.
Всього було прийнято 31 рішення, основними питаннями розглянутими депутатами були: «Про затвердження звіту про виконання бюджету Широківської селищної територіальної громади за 1 півріччя 2021року», «Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.12.2020 №23-2/VIIІ «Про селищний бюджет Широківської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами)», «Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Широківської селищної ради за І півріччя 2021 року», «Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.12.2020 №22-2/VIIІ «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Широківської селищної ради на 2021 рік», низка земельних питань.
Депутати брали активну участь у розгляді питань, на питання депутатів до виступаючих давались обґрунтовані роз’яснення.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів