Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Школи Кривого Рогу відправили на дистанційне навчання через постійні повідомлення про мінування

Новини КРивого Рогу

0
(0)

У Кривому Розі прийнято рішення про переведення шкіл на дистанційну форму навчання.Пов’язане таке рішення комісії техногенно-екологічної безпеки з рядом повідомлень про замінування закладів освіти. Про це розповідає начальник управління освіти Криворізької міської ради Тетяна Кріпак. Розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Спочатку комісія з надзвичайних ситуацій прийняла рішення про закриття і переведення на дистанційну форму навчання всіх шкільних та позашкільних навчальних закладів. Проте пізніше рішення було змінено і навчатись дистанційно відправили лише школи Кривого Рогу до 21-го січня.

Зазначимо, що позашкільні заклади освіти як спортивні школи, різні гуртки, дитячі садки продовжать свою роботу у штатному режимі. Про це розповіла начальник управління освіти виконавчого комітету Криворізької міської ради

Школярі міста Кривий Ріг будуть навчатись вдома через чергу постійних повідомлень про замінування навчальних закладів. У зв’язку з цим всі школи перевіряють фахівці вибухотехніки й саме це унеможливлює навчання офлайн.

 

Вас зацікавить новина: Апостолівська міська рада виділила 717 тисяч гривень на ремонт системи постачання кисню в місцевій лікарні

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів