Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Школи Апостолівської громади отримали 101 ноутбук для вчителів

Новини Апостолівської громади

5
(2)

Навчальні заклади Апостолівської громади отримали 101 ноутбук для якісної роботи учителів.Про це повідомляють у відділі освіти Апостолівської міської ради. Пише сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

На попередній сесії міської ради Апостолівської громади депутати прийняли рішення про співфінансування з обласним бюджетом закупівлю ноутбуків для вчителів шкіл  Апостолівщини.

Як відомо, в часи пандемії стало актуальним навчання дітей дистанційно, проте проводити такі зайняття треба за допомогою якісного професійного обладнання. Як відомо, зарплати вчителів не можуть собі у більшості випадків дозволити купівлю комп’ютерної техніки для роботи з учнями. Для цього Дніпропетровський обласний бюджет виділив за умови співфінансування з Апостолівською міською радою кошти для закупівлі ноутбуків для освітян, аби ті могли якісно проводити роботу з учнями.

Усього навчальні заклади отримали 101 одиницю комп’ютерної техніки (ноутбуки). З них: Апостолівський ліцей №1  отримав – 13 ноутбуків, Апостолівський ліцей №3 отримав 17 ноутбуків,Апостолівський ліцей №4 отримав 31 ноутбук. Сільські ліцеї як: Михайлозаводський ліцей отримав 10 ноутбуків, Кам’янський ліцей 10 ноутбуків,  Михайлозаводська та Володимирівські ліцеї отримали також по 10 ноутбуків.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів