Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На брифінгу для журналістів у Зеленодольську розповіли про прифронтове Криворіжжя ВІДЕО

Новини Криворізького району

4
(6)

5-го травня в Криворізькому районі в прифронтовому Зеленодольську відбувся брифінг представника територіальної оборони очільника району та голови прифронтових громад Зеленодольська та Апостолове. У рамках престуру на прифронтові громади вирушив кореспондент сайту новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Брифінг за участі представника територіальної оборони Криворізького району, очільників Апостолівської та Зеленодольської громади та голови Криворізької ОВА  пройшов в міській раді Зеленодольської ОТГ.  Очільник тероборони району запевнив, що всі бійці підготовлені належним чином й готові воювати за свою землю. Очільник Криворізької адміністрації Євген Ситниченко доповів про загальну обстановку в районі та розповів про основні відомості стосовно ведення життя на Криворіжжі. Очільник Зеленодольської ОТГ розповів про житя в громаді та про постраждалих від обстрілів й розповів про прийом біженців. Очільник Апостолівщини розповів про координацію та допомогу прифронтовим громадам та військовим з боку своєї рідної Апостолівської громади.

Крім цього, журналістам розповіли про роботу комунальних служб. Також очільник прифронтової громади Дмитро Невеселий зазначив про допомогу працівниками ТЕЦ у нормалізації життя під час війни.

Більш детально на відео з брифінгу, який відбувся в місті Зеленодольськ 5-го травня.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!