Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Що сталось у таборі Буревісник де загинула 15-ти річна криворіжанка

Трагедія

4
(4)

Нещодавно стало відомо про смерть 15-ти літньої дівчини дитячому таборі “Буревісник” де відпочивають та оздоровлюються діти працівників “АрселорМіттал Кривий Ріг”. Сьогодні 31-го серпня дівчинку поховають.

29-го серпня у дитячому таборі “Буревісник” на Арабатській стрільці відбувався останній концерт після, якого діти мали від’їжджати з ранку додому в Кривий Ріг. В цей трагічний вечір 15-ти річна дівчина повинна була виступати й під час свого виступу підліток робила так зване “колесо” і невдало поставивши руку впала головою на бетон.У результаті чого була розбита голова, а  дитину без свідомості віднесли до медпункту. Так було за словами очевидців – дітей, які бачили трагедію на власні очі та поділилися з нами своїми свідченнями.

За нашою інформацію швидкою дівчину було доставлено у  лікарню міста Генічеськ, де загибла померла не приходячи до тями. Віл чого ж все-таки померла встановить судово-медична експертиза і працівники поліції. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Сьогодні  ученицю 15-ї школи поховають. Проститись з дитиною прийшли рідні, близькі й колишні однокласники. Прощання відбувається біля будинку де жила загибла неподалік зупинки “15-та школа”

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів