Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Що робить у Грушівській громаді місцеве ДФТГ та чим займається насправді?

Новини Грушівської громади

3.4
(32)

У Грушівській громаді Криворізького району скаржаться на терор збоку парамілітарного утворення, яке позиціювати себе як ДФТГ. Наше видання вирушило у Грушівку аби взяти коментар посадовців стосовно парамілітарного утворення в громаді.

Грушівська громада розташована поблизу Мар’янського, яке в період близького розташування фронту до меж Криворізького району, страждало від обстрілів російських окупантів. В той час в Грушівській ОТГ з’явилось добровольче формування територіальної громади (ДФТГ). З того моменту, за словами працівників міської ради в громаді почався терор громади. За їх словами так зване ДФТГ отримало зброю та почало патрулювати вулиці й перевіряти документи місцевих мешканців й контролювати дотримання комендантської години. Хоча по словах сільського голови Грушівської громади — вони це повинні були робити разом з представниками поліції.  Звідки у людей опинилась зброя, ніхто офіційно сказати не може.  Проте працівники комунального підприємства розповідають в коментарях журналісту сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ, що парамілітарне утворення в Грушівській громаді почало робити спроби перевіряти комунальні підприємства. Працівники сільської ради запевняють, що постійно йшли погрози й вимоги фінансування їх утворення та пропонували забрати кошти з освіти й надати їх представникам ДФТГ.

Заступник голови Криворізької військової адміністрації Сергій Прохода у коментарі нашому кореспонденту розповів, що  під час їх візиту до Грушівської ОТГ були навіть спроби погрози представникам військової адміністрації, що є обурливим тим паче в часи ведення повномасштабної війни.

Депутат міської ради продемонстрував аудіо запис засідання депутатської комісії, на якій були присутні представники формування й критикували Верховного Головнокомандувача назвавши його клоуном.

Очільник Грушівки Сергій Мариненко розповів, що не знає чим наразі займається формування. На його думку, з відступом російських терористів від меж громади потреб у добровольчих формуваннях місцевих немає. Усі функції виконують правоохоронці та військові.

Все це є на відео  сайту новин Кривий Ріг ПОСТ. Повна версія більше ніж на годину повних коментарів буде доступна на нашому YOUTUBE каналі згодом. Стежте за оновленнями.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!