Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Що ховають та замовчують у справі вбивці з Кривого Рогу

Криворізький вбивця

5
(1)

У Кривому Розі релігійний фанатик вчинив криваву різанину на вулицях міста. Що ж замовчують всі речники?

Релігійна складова в цій справі одне з основних мотивів. Всюди ЗМІ та речники поліції говорять, що начебто вбивати чоловіку наказали голоси чи він сам бог. Проте в день вбивства, з’явилось відео першого допиту нещодавно затриманого підозрюваного у вбивствах в Кривому Розі. На цім відео чоловік чітко говорить , що він адам і вбивати йому наказав бог, його батько. Тобто, чітка християнська релігія чітко прослідковується. Потім є відео, де злочинець говорить що він в пеклі народився і так само це відсилка до християнської релігії.

То чому всі довкола так бояться озвучувати правду? Тому, що нікому не вигідно вплітати сюди християнство, Очевидно, що це релігія більшості і ті хто ставлять і коментують новину у ЗМІ самі ходять до церков різних конфесій.

Крім цього, поліції вигідно списати все на психічну хворобу вбивці і не розбиратись в тім, хто або чому він має такі переконання і хто довів його до вбивств у Кривому Розі. За великим рахунком, правоохоронці повинні були б перевірити релігійні установи, в які міг би ходити вбивця. За нашими даними, така перевірка не ведеться. У разі виявлення такої установи, є ймовірність, що там можуть виховуватись нові релігійні фанатики вбивці. Та чи хочуть правоохоронці цим займатись? Очевидно ні. Бо це великий пласт роботи, а розслідувати її це треба час і зусилля.

Наша публікація не є закликом до міжрелігійної чи конфесійної ворожнечі. Ми закликаємо до встановлення справжньої істини вбивств з ціллю запобігань  злочинів схожого характеру. Новина автора суто суб’єктивна.

 

Вам може бути цікаво в цій темі:

Бог наказав вбити! У Кривому Розі релігійний фанатик влаштував смертельну різанину. (відео) 📺

 

У якому стані знаходяться жертви криворізького різника релігійного фанатика

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів