Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

СБУ виявило ще два приховані арсенали зброї рашистів у тому числі й на території Дніпропетровщини

Новини Дніпропетровщини

5
(1)

Військова контррозвідка Служби безпеки України (СБУ) вдалося розкрити ще два прихованих арсенали зброї та боєприпасів, розташованих у прифронтових районах на півдні та сході України. Операція була виконана спільно зі зміцненою внутрішньою безпекою та безпекою кордону та полягала в виявленні та конфіскації незаконно накопиченої зброї та боєприпасів, які могли б стати загрозою для національної безпеки України.

Серед засобів ураження, вилучених під час операції, були постріли до реактивних систем залпового вогню “Град” і гранатомети російського виробництва. Також виявлені російські протипіхотні міни, які заборонені міжнародним правом.

У Херсоні військовослужбовці СБУ виявили тайник зі зброєю, який знаходився на території покинутої будівлі місцевого приватного підприємства. За наявними даними, цей схрон був облаштований російськими загарбниками на період тимчасової окупації міста. Під час огляду схованки було виявлено понад 30 мінометних та якірних річкових мін, а також 30 гранатометних пострілів.

На Дніпропетровщині, у селищі Новопетровське Межівського району, СБУ знайшла схрон з бойовими засобами ураження в одному із приватних будинків. З тайника було вилучено 15 протипіхотних мін, майже 200 тротилових шашок з електродетонаторами, російську реактивну штурмову гранату “Таволга-1” та понад 11 тисяч набоїв різного калібру.

Усі вилучені засоби ураження направлені на експертизу з метою їх подальшого використання Збройними Силами України. Також тривають комплексні заходи для встановлення осіб, причетних до облаштування прихованих арсеналів зброї.

Ці успішні операції щодо виявлення та конфіскації зброї свідчать про високий рівень співпраці та координації між різними відомствами, що працюють для забезпечення національної безпеки України.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!