Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Саксаганська поліція Кривого Рогу провела рейд по вилученню контрафактної продукції

5
(1)

Нещодавно поліція Кривого Рогу у Саксаганському районі міста провела рейд по виявленню та вилученню контрафактного алкоголю та цигарок. Правоохоронці міста вилучили контрафакту на  понад 70 тисяч гривень. Про це розповідає прес-служба Криворізького районного управління поліції.

За результатами проведеної роботи, дільничні офіцери, загалом, вилучили майже 2000 пачок контрафактних Саксаганська поліція Кривого Рогу провела рейд по  вилученню контрафактної продукціїцигарок та понад 600 літрів безакцизного алкоголю. Також відносно порушників було складено 27 адміністративних протоколів за ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями й тютюновими виробами) та 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Саксаганська поліція Кривого Рогу провела рейд по  вилученню контрафактної продукціїВсі матеріали направили до суду. Наразі суд розглянув 17 адмінпротоколів та наклав стягнення у вигляді штрафів на загальну суму близько 75 тисяч гривень.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів