Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Рудник “Суха Балка” у Кривому Розі обмежує споживання води після вибуху на Каховській ГЕС

Промислове Криворіжжя

5
(1)

Рудник “Суха Балка” Кривий Ріг, що належить до групи DCH, вирішив обмежити споживання води через складну ситуацію з водопостачанням у регіоні після вибуху російськими військами Каховської гідроелектростанції (ГЕС). Про це повідомляється у корпоративній газеті компанії..  Повідомляє сайт “УКРРУДКОМ”.

Серед основних споживачів питної води на руднику є такі підрозділи: сервісне управління, компресорна станція, котельня і шахта “Ювілейна”.

Для обмеження споживання вода на підприємстві буде надаватися за графіком. Зокрема, на об’єктах шахти імені Фрунзе та шахти “Південна” вода буде доступна з 08:00 до 16:00, а в автотранспортному відділі та складському господарстві – з 11:00 до 16:00.

“Поки ситуація не покращиться, нам всім потрібно бережно використовувати воду та підтримувати підприємство у цей нелегкий час, коли на фронті тривають бої, а мирне населення страждає від терористичних дій російських окупантів. Сподіваємось, що ці обмеження будуть тимчасовими, оскільки підприємство повинно працювати стабільно, дотримуючись технологічних норм споживання водних ресурсів”, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що 6 червня 2023 року російські війська підривали греблю Каховської гідроелектростанції (ГЕС), що спричинило масштабну екологічну катастрофу. В зоні лиха опинилося близько 80 населених пунктів і тисячі людій. Крім того, зрушення греблі призвело до висихання Каховського водосховища, яке забезпечувало водою близько 70% міста Кривий Ріг.

Вам також буде цікаво: Дніпропетровщина зміцнює водну безпеку: Кривбаспромводопостачання переходить до комунальної власності

У зв’язку з цим Криворізька міська воєнна адміністрація повідомила, що підприємства міста повинні максимально знизити споживання води. Зазначимо, що Кривий Ріг є осередком багатьох підприємств українського гірничо-металургійного комплексу, зокрема АрселорМіттал Кривий Ріг, Криворізький залізорудний комбінат (КЗЖК), підприємства ГОКів (Східний, Центральний, Інгулецький, Південний) та гірничодобувна компанія “Рудомайн”, а також рудник “Суха Балка”.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів