Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Розширте горизонти бізнесу: Дніпропетровська ОВА пропонує компаніям стати експортерами

Новини Дніпропетровщини

0
(0)

Дніпропетровська ОВА сприяє розвитку експортного потенціалу регіону через запровадження нової ініціативи – створення промоційних матеріалів для іноземних партнерів на основі заповненої «Анкети експортера». Відтепер експортоорієнтовані компанії, плануючі вийти на міжнародний ринок, а також релоковані бізнеси матимуть змогу залучити більше уваги до своїх продуктів та послуг за кордоном завдяки підтримці від Дніпропетровської обласної адміністрації.

Яна Худенко, директорка департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА, зазначила, що метою проєкту є збільшення кількості експортних контрактів та розширення географії бізнесу підприємств області. Для цього усі інтересуючі компанії можуть заповнити спеціальну «Анкету експортера», в якій необхідно вказати інформацію про свою діяльність українською та англійською мовами. Серед важливих даних, які слід надати, – це кількість працівників, річний оборот, конкурентні переваги, виробничі потужності та наявність сертифікатів.

Промоційні матеріали, розроблені на підставі зібраної інформації, будуть активно використовуватися під час зустрічей з іноземними делегаціями, участі на міжнародних форумах та під час офіційних візитів до закордонних партнерів. Поширення матеріалів буде здійснюватися через дипломатичні місії України за кордоном, а також за запитами з боку іноземних компаній та представництв.

З огляду на певні обмеження, Дніпропетровська ОВА не прийматиме заявки від компаній, що надають консалтингові та маркетингові послуги. Також не будуть розглядатися заявки від фізичних осіб-підприємців, які здійснюють свою діяльність без торговельної марки чи визначеного брендування, а також від компаній, не зареєстрованих у межах Дніпропетровської області.

Прийом анкет буде тривати до 20 серпня, і після закінчення терміну подачі заявок фахівці обласної адміністрації розпочнуть аналіз і узагальнення інформації. Сподіваємося, що ця ініціатива сприятиме збільшенню кількості експортних угод та зростанню популярності продукції і послуг підприємств області на міжнародному ринку, що, у свою чергу, позитивно позначиться на економічному розвитку регіону.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!