Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Розмінування Криворізького району щоденна небезпечна праця — брифінг начальника ДСНС

Новини Криворізького району

1.5
(2)

11-го липня відбувся брифінг представників Криворізького районного управління ДСНС з приводу розмінування території та безпеки цивільного населення. Керівник Криворізьких рятувальників розповів про роботу підлеглих та основні небезпеки що загрожують громадянам. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Начальник районного управління ДСНС Олег Січкарук розповів про те, що російські війська продовжують гатити по громадах Криворізького району. Посадовець зізнається, що буває таке навантаження, що на допомогу змушені приїздити колеги з інших районів Дніпропетровщини.

Олег Січкарук розповідає, що ворог не гребує використовувати заборонені касетні боєприпаси. Щоденно  фахівці піротехніки виїжджають на розмінування територій. Багато знахідок виявляють громадяни й повідомляють рятувальникам.

За словами очільника ДСНС Криворізького району — найбільша кількість вибухонебезпечних предметів знаходяться в прикордонних з Херсонщиною громадах. Це такі  ОТГ як Зеленодольська, Апостолівська, Широківська, Карпівська. Більш детально про роботу рятувальників Кривосуддя на нашому каналі.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

1.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів