Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Російські окупанти зірвали “зелений коридор” для евакуації мешканців з окупованих сіл Херсонщини

Новини ВІЙНА

4.8
(4)

Евакуація мешканців Херсонської області на Дніпровщину сьогодні 21-го квітня зірвалась. Про зрив “Зеленого коридору” повідомив очільник військової адміністрації Дніпропетровської області Валентин Резніченко. Про  це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Начальник військової адміністрації Дніпропетровської області Валентин Резніченко повідомив на своїй сторінці у facebook що зелений коридор був зірваний окупаційними  військами РФ. Про плани евакуювати штатських з окупованих сіл Херсонщини вже повідомляв наш сайт новин Криворізького району

За словами посадовця — автобуси були зупинені на блокпості окупантів і недопущені до сіл Херсонської області звідки було домовлено про евакуацію. Російська сторона не дотрималась домовленостей й не припинила обстріли.

Автобусна колона з каретами швидкої допомоги, яка вирушила з Кривого Рогу була змушена розвернутись і поїхати назад до міста. Зазначено що це не перший зрив гуманітарного зеленого коридору для евакуації. Російські війська систематично порушують домовленості режиму тиші й не дають вивезти з окупованих територій мирне населення.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів