Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Російські окупанти черговий раз обстріляли Криворізький район: є пошкодження

Новини Криворіжжя

0
(0)

Криворізький район, 25 серпня – Сьогодні зранку зеленодольська громада Криворізького району потерпіла важке вогневе впливу з боку російських окупантів. З важкої артилерії була нанесена атака на село Мар’янка, внаслідок чого були пошкоджені деякі інфраструктурні об’єкти. Про це повідомили представники криворізької районної військової адміністрації.

За повідомленням начальника районної військової адміністрації Євгена Ситниченка, атака була здійснена з важкої артилерії російськими окупантами вранці 25 серпня. Село Мар’янка, що входить до складу зеленодольської громади, зазнало значних руйнувань. Унаслідок обстрілу були пошкоджені газогони, що призвело до витоку газу. На щастя, рятувальні служби оперативно здійснили заходи з ліквідації витоку, запобігши подальшому поширенню небезпеки.

Несподіваною розгадкою стала подія, що сталася на деяких кілометрах від Мар’янки. Українські протиповітряні сили зуміли збити ракету, яка летіла над Криворізьким районом. Уламки ракети впали на територію грушівської громади, також в Криворізькому районі. За інформацією військових джерел, на території грушівської громади пошкоджений житловий будинок, але на щастя, ніхто не постраждав.

Наразі немає повідомлень про постраждалих серед мирних мешканців незважаючи на обидві військові події, що трапилися сьогодні. Влада звернулася до мешканців із закликом залишатися пильними та в разі небезпеки дотримуватися всіх вказівок рятувальних служб.

Ситуація залишається під контролем військових та рятувальників, які готові реагувати на будь-які можливі загрози та небезпеки, спрямовані на мирних мешканців Криворізького району.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!