Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Росіяни готують Херсон до здачі ЗСУ — Олексій Арестович ВІДЕО

Новини України ВІЙНА

3.3
(8)

Росіяни готують до здачі міста Херсон, про це радник Президента України Володимира Зеленського Олексій Арестович в коментарі на відео журналістам. Повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Олексій Арестович розповів, що за його інформацією російські окупанти готуються до здачі Херсону. Вони розглядають таку можливість про це в відео коментарі розповів радник головнокомандуючого Володимира Зеленського.

Також Олексій Арестович розповів, що в Миколаївській області російських військових вже нема. За його словами всі бої на півдні України зараз точаться на території Херсонської області.

Проте, заявив радник Президента України Арестович, — це не означає що завтра Херсон буде під контролем Української влади.

Нагадаємо, що очільник Зеленодольської ОТГ Криворізького району розповів, що вибухи, які чують мешканці Криворізького району — це працює ЗСУ. Також мер Зеленодольської громади застеріг від викладення в мережу будь-яких повідомлень про дії та пересування в середині своєї громади. Про це раніше повідомляв наш сайт новин Криворізького району.

Новина, яка вас зацікавить: Мер Зеленодольська розповів про шум бойових дій з боку Херсонщини, який чутно в Криворізькому районі

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів