Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Родичі загиблих військовослужбовців ініціювали акцію з перейменування топонімів у Кривому Розі

Новини Кривий Ріг

5
(1)

У Кривому Розі розпочалася акція, ініційована родичами загиблих військовослужбовців, щодо перейменування об’єктів топонімів у місті на честь полеглих героїв. Акцію розпочала сестра загиблого військового Олексія Резниченко Катерина Станкевич. Вона уже другий раз ініціює підтримку процесу перейменування об’єктів топонімів у Кривому Розі та увічнення пам’яті загиблих криворіжців. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Акція розпочалася у парку Героїв, навпроти Виконкому Криворізької міської ради, що у Металургійному районі міста. Родичі загиблих військовослужбовців вимагають перейменувати об’єкти топонімів на честь полеглих героїв, які віддали своє життя за незалежність України.

Нагадаємо, що петиції, щодо перейменування об’єктів топонімів на честь військовослужбовців з Кривого Рогу, Криворізька міська рада не розглядає та не підтримує. Під час процесу останнього перейменування об’єктів топонімів у місті міськрада не дослухалась до ідей громадськості. Родичі загиблих військовослужбовців наголошують на тому, що таке перейменування є важливою моральною підтримкою воїнів, які захищали свою Батьківщину.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!