Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Робоча нарада з представниками силового блоку Криворізького району: Звіт та аналіз результатів за тиждень

Yjdbyb Rhbdjhs;;z

0
(0)

Сьогодні, під керівництвом голови Криворізької районної військової адміністрації Євгена Ситниченка та радника голови Дніпропетровської ОВА Олександра Фастовця, відбулася робоча нарада з представниками силового блоку Криворізького району. Зустріч була спрямована на аналіз та обговорення результатів роботи підрозділів за минулий тиждень.

Згідно з інформацією управління патрульної поліції в Дніпропетровській області, протягом тижня з 15 по 21 квітня 2024 року на території м. Кривий Ріг було опрацьовано 1236 завдань. Під час цього періоду складено 885 адміністративних матеріалів, зокрема 79 протоколів та 693 постанови у сфері безпеки дорожнього руху. Також було складено 43 протоколи за ст. 130 КУпАП. На жаль, за аналогічний період сталося 17 ДТП, з яких 3 з потерпілими.

Робоча нарада з представниками силового блоку Криворізького району: Звіт та аналіз результатів за тиждень

Щодо роботи Криворізького районного управління поліції ГУНП у Дніпропетровській області, співробітники відділу опрацьовували близько 550 викликів на день від 15 громад Криворізького району. Протягом минулого тижня розкрито 85 кримінальних правопорушень, внесено 348 відомостей до ЄРДР.

За інформацією Криворізького районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, протягом минулого тижня співробітники ДСНС здійснили 77 виїздів і ліквідували 32 пожежі. Також піротехніками було знищено 10 вибухонебезпечних предметів та ряд боєприпасів.

За результатами наради було вирішено продовжувати координацію та співпрацю між усіма підрозділами силового блоку з метою підтримки безпеки та порядку на території Криворізького району.

Робоча нарада з представниками силового блоку Криворізького району: Звіт та аналіз результатів за тиждень

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів