Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Річницю створення відзначила Гречаноподівська пожежна команда Криворізького району

Гречаноподівська громада

5
(2)

Нещодавно на території Гречаноподіївської об’єднаної територіальної громади Криворізького району в селі Олександрівка відбулися урочисті заходи з нагоди річниці створення місцевої пожежної команди. Повідомляє прес-служба Криворізьке районне управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

На урочистих заходах був присутній начальник Криворізького районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області підполковник служби цивільного захисту Олег Січкарук Він подякував колегам за співпрацю та привітав їх зі святом.

Штат Гречаноподіївської місцевої пожежної команди складається з 15-ти працівників. Особовий склад команди повністю забезпечений сучасним бойовим одягом. Завдяки європейській співпраці, а саме програмі «U-LEАD з Європою», в рамках  проекту «Вдосконалення системи цивільного захисту громад України» на базі місцевої пожежної команди з’явився пожежний автомобіль оснащений необхідним обладнанням для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та подій, які виникають на території громади. Утримання та фінансування команди здійснюється за рахунок громади.

–  Погодитися бути пожежним-добровольцем – означає мати стержень, доблесть та силу характеру. Адже не кожен зможе піти у вогонь, свідомо наражати себе на небезпеку для допомоги іншому. Через територіальний об’єм, значний кілометраж виїздів державних пожежно-рятувальних частин, велике значення має створення та функціонування добровільних пожежних команд, адже саме час прибуття підрозділу є основним фактором для порятунку життя та матеріальних цінностей» – пояснив важливість ролі добровольців-пожежних Олег Січкарук.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!