Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Рятувальники Кривого Рогу визволили руку дитини, яка застрягла в металевому чайнику ФОТО, ВІДЕО

0
(0)

16 жовтня 2023 року – Учора ввечері криворізькі рятувальники продемонстрували свою професійну майстерність та відвагу, врятувавши малюка, чия ручка застрягла в металевому чайнику. Інцидент стався на вулиці Сергія Колачевського у Тернівському районі Кривого Рогу.

Відповідно до Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), в 17:08 надійшло повідомлення про надзвичайну ситуацію в одній з місцевих осель. На місце події відправилися 5 рятувальників, що були призначені для надання допомоги, а також одиниця техніки ДСНС.

Рятувальники оперативно прибули до оселі заявників і були здивовані подивом, який розгорнувся перед ними. Маленький хлопчик, 2020 року народження, маючи ручку утиснутою в металевому чайнику, потребував негайної допомоги.

Не витрачаючи ні хвилини, рятувальники приступили до рятування дитини. Хоча вони не мали жодного спеціального обладнання для подібних ситуацій, їхні навички та спільна робота виявилися вирішальними. За кілька хвилин ручка хлопчика була успішно визволена з хитрощами та турботою рятувальників.

Дитина, хоч і перелякана, залишилася безпечною та не постраждала від інциденту. Батьки хлопчика виразили велику подяку криворізьким рятувальникам за їхню швидку реакцію та професіоналізм у цій складній ситуації.

За допомогою 5 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки ДСНС, рятувальники продемонстрували, наскільки важливо мати таких висококваліфікованих професіоналів в громаді, які завжди готові негайно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації та врятувати життя.

Цей інцидент нагадує нам про важливість підтримувати та визнавати роботу рятувальників, які ризикують власним життям, щоб забезпечити безпеку громади. Кривий Ріг може бути пишний своїми справжніми героями.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів