Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Рятувальники ДСНС разом з чиновниками Криворізької РДА перевірили дотримання правил пожежної безпеки в дитячих будинках сімейного типу

Криворізька РДА

5
(1)

У Криворізькому районі чиновники райдержадміністрації разом з працівниками ДСНС провели перевірку дитячих будинків сімейного типу на дотримання норм пожежної безпеки. Чиновники разом з рятувальниками провели роз’яснювальні бесіди з батьками та прийомними дітьми стосовно важливості дотримання правил запобігання пожеж.

За дорученням Дніпропетровської обласної державної адміністрації про здійснення перевірок з дотримання правил і норм пожежної безпеки в дитячих будинках сімейного типу, за координацією голови Криворізької райдержадміністрації Євгена Ситниченка та заступника голови райдержадміністрації Сергія Проходи, 10 та 11 серпня в Криворізькому районі на території Софіївської та Широківської селищних рад, Вакулівської, Рятувальники ДСНС разом з чиновниками Криворізької РДА перевірили дотримання правил пожежної безпеки в дитячих будинках сімейного типуГречаноподівської та Карпівської сільських рад працівниками служби у справах дітей Криворізької райдержадміністрації спільно з рятівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Дніпропетровській області та представниками територіальних громад було проведено перевірки умов проживання дітей в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а також дотримання правил і норм пожежної безпеки.

Рятувальники ДСНС разом з чиновниками Криворізької РДА перевірили дотримання правил пожежної безпеки в дитячих будинках сімейного типуПід час профілактичних бесід рятувальники звернули увагу прийомних батьків, батьків – вихователів та дітей на причини виникнення пожеж: основною причиною є зневага господарями будинків правил пожежної безпеки, що призводить до пожеж і загибелі людей. Працівники служби «101» провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил та норм пожежної безпеки в експлуатації електроприладів та газового обладнання. Кожен власник будинку отримав листівку-пам’ятку пожежної безпеки.

Також батькам було рекомендовано виконувати заходи, спрямовані на запобігання пожеж, дотримання правил безпечного використання газових та електричних приладів, та як треба діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Повідомляє офіційний сайт Криворізької районної державної адміністрації

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів