Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Резонанс! З’явилось відео з записом розмов нібито міського голови Апостолове

Суспільний резонанс

4.3
(8)

5-го січня в інтернет мережу було викладено відео з нібито переговорами міського голови Андрія Оси з підлеглою та його дружини. Відео з голосами схожими на очільника Апостолівської громади виклав телеграм канал “Чорти Кривого Рогу”. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Реноме міського голови Апостолове втрачено суспільним резонансом. Підігріває градус ненависті до підозрюваного Андрія Оси викладені відео де нібито його голос говорить з підлеглою де вони обговорюють якісь корупційні схеми. Окрім цього на відео є аудіозапис голос схожий на дружину Андрія Оси — Наталі Валерієвій де йде обговорення ціни по закупках солодких подарунків дітям сиротам. Більше ви можете ознайомитись продивившись відео.

Вас зацікавить новина: У Кривому Розі поліція викрила схему незаконного перетину кордону

Важливо! Оригінальність відео не підтверджено офіційно.

То чому та хто злив журналістам таке відео? Свої роздуми ви можете залишити у коментарях на сайті та під відео на нашому youtube каналі.

Зауважимо, що редакція сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ не причетна до запису та створення данних записів перемовин. Ми лише ретранслюємо резонансну подію.

Відео частина 1

Відео частина 2

Відео частина 3

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!