Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Рекордну перемогу ФК Кривбас Кривий Ріг присвятив захисникам українського Донбасу

ФК Кривбас

5
(1)

27-го березня у Кривому Розі за підтримки рідних трибун Кривбас здобув історичну перемогу для себе перегравши одеський футбольний клуб Реал Фарма з рахунком 6:0. Матч відбувся у рамках 14-го туру чемпіонату України з футболу другої ліги (б). Головний тренер Генадій Приходько озвучив, що присвячуються перемога українським військовим, що захищають український Донбас.

Почавсвя матч з українського славня та хвилини мовчання, на честь 4-х загиблих військових української армії, які нещодавно загинули від рук російських найманців на східному фронті.

Почалась гра Кривбас – Реал Фарма відразу ж з тиску господарів поля і тривала весь матч. Продовж усієї гри криворізька команда тисла на суперника. Перший тайм криворізька команда  спромоглась забити 3 голи у ворота Реал Фарма, 2 голи з пенальті 1 з гри. На перерву криворізький Кривбас пішов  з впевненістю у перемогу.

На другий тайм футболісти Одеської Реал Фарма не поспішали виходити з роздягальні, як зізнався тренер гостей, у роздягальні був “розбір польотів”.

Другий тайм пройшов за тотальної переваги господарів поля. Наша команда забила 4 м’ячі у сітку одеситів та зарахували усього 3 взяття воріт. Один м’яч відмінили через офсайд криворізького клубу Кривбас.

Відзначимо, що ця перемога є рекордною за всю історію футбольного клубу Кривбас. Наш клуб вперше в офіційних матчах забиває 6 голів зберігши свої ворота сухими.

Найцікавіші моменти ви можете проглянут тут.

Прес-конференція після матчу Кривбас – Реал Фарма 6:0

Попередня перемога ФК Кривбас на домашньому стадіоні

Наступну свою гру Криворізький Кривбас проведе на виїзді у місті Нікополь де зіграє з місцевим однойменним футбольним клубом. Матч відбудеться 3-го квітня у суботу. Про час проведення футбольного матчу 15-го туру другої ліги (Б) з футболу ми повідомимо на нашому сайті новин Кривого Рогу “Кривий Ріг – ПОСТ”.

Кривбас Кривий Ріг – Реал Фарма Одеса 6:0 ⚽️Історична перемога 🦸