Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Ракетна атака на Кривий Ріг: Пожежа в багатоквартирному будинку та серія вибухів ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Ракетна атака по Кривому Рогу

5
(1)

12 березня страшна ракетна атака обрушилася на мирне місто Кривий Ріг, залишивши за собою страшні наслідки. Ворожі снаряди вдарили по місту, спровокувавши пожежу у багатоквартирному будинку в одному з районів міста. Співзвучність вибухів із оголошеною повітряною тривогою відбулася о 18:40, коли мешканці Кривого Рогу почали повідомляти про страшні події.

Інформація про влучання снарядів у місто та пожежу була підтверджена, але про інші можливі наслідки ще не повідомлялося. Наразі на місце трагедії направлені рятувальники та всі необхідні служби. Проводиться рятувальна операція та гасіння пожежі, щоб зменшити ризик дальших збитків та захистити життя мешканців.

Офіційні коментарі представників влади поки що не надходили, але очікується, що вони будуть надані найближчим часом, щоб проінформувати громадськість про ситуацію та надати необхідну підтримку постраждалим.

Спровокована ракетна атака на Кривий Ріг залишає за собою глибокі сліди трагедії та страху серед мешканців, але місто єдине у своїй рішучості стати ще сильнішим та підтримати тих, хто постраждав у цьому жахливому інциденті.

Новина, яка вас зацікавить: Закупівля Starlink у Кривому Розі: бюджетне марнотратство чи правильний вибір?

Повідомляють в ЗМІ про мінімум 3 жертви влучання. Містом їдуть швидкі допомоги. Прохання не заважати руху швидкої медичної допомоги Кривим Рогом.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів