Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Ракетна атака на Дніпро: Постраждало дві людини, матеріальні збитки

Ракетна атака Дніпропетровщина

0
(0)

Сьогодні вночі, 26 лютого, місто Дніпро стало об’єктом ракетної атаки від ворожих сил. За даними голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака, було зафіксовано обстріл ракетами та дронами.  Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Внаслідок оперативних дій системи протиповітряної оборони вдалося збити три крилаті ракети та п’ять “Шахедів”, що врятувало місто від ще більших руйнувань та потенційних людських жертв.

Проте, атака залишила свої наслідки. У приватному секторі міста російські снаряди зачепили житлові будівлі, спричинивши пошкодження та поранення серед мешканців.

За попередньою інформацією, четверо мешканців отримали поранення. Серед постраждалих – два чоловіки у віці 41 та 49 років, а також дві жінки у віці 20 та 60 років. Усім постраждалим надано медичну допомогу.

Крім людських постраждалих, також зазнали значних матеріальних збитків. Пошкоджено десять приватних будинків, три легкових автомобілі та вантажний автомобіль. Крім того, у місті пошкоджені виробничі будівлі та вибито вікна у трьох багатоповерхівках.

Ситуація залишається напруженою, і місцеві влади закликають мешканців залишатися пильними та дотримуватися всіх необхідних заходів безпеки до повного відновлення стабільності в регіоні.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів