Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

РАДАБАНК – Новий офіційний спонсор футбольного клубу “Кривбас” Кривий Ріг

Футбольний Кривий Ріг

5
(2)

Футбольний клуб “Кривбас” продовжує активний пошук партнерів для спільних досягнень та розвитку. Сьогодні з радістю оголошуємо про нашого нового офіційного спонсора – РАДАБАНК.

РАДАБАНК, який був визнаний банком номер один за депозитними програмами для населення України у 2022 році, об’єднується з ФК “Кривбас” для спільного досягнення амбіційних цілей. Банк також входить до ТОП-20 digital-рейтингу банків, що демонструє його визнану експертизу в діджиталізації банківського сектору.

Генеральний директор ФК “Кривбас” Володимир Баєнко підкреслив, що новий партнер – це не лише фінансова підтримка, але й стабільність та допомога у розвитку клубу та Академії “Кривбас”. “РАДАБАНК – це банк з нашого регіону, і ми маємо спільні завдання та інтереси. Ця співпраця є важливим кроком у нашому шляху до успіху”, – зазначив генеральний директор.

Андрій Грігель, голова правління РАДАБАНК, підкреслив схожість між банком та клубом у планах та амбіціях. “Ми бажаємо, щоб клуб розвивався, як і наш банк. Наші спільні плани засновані на амбітності та зобов’язаності до якісної роботи”, – сказав він.

РАДАБАНК також підтвердив свою високу стійкість та довгостроковий кредитний рейтинг, що підкреслює його фінансову надійність та розвиток. За результатами рейтингів від “Financial Club” та “Мінфін”, банк підтримує важливі позиції в українському банківському секторі.

Співпраця між ФК “Кривбас” та РАДАБАНК відкриває нові перспективи для спільних досягнень та розвитку. Об’єднані амбіції та цілі обіцяють стати фундаментом успішного співробітництва.

Джерело: [Прес-реліз ФК “Кривбас”]

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!